1. Servisní technik Elektro

Pracoviště: Milevsko a okolí

Náplň práce:

  • instalace klientů bezdrátové sítě
  • instalace kamerových a bezpečnostních systémů
  • instalace a rozvod počítačových sítí

Co od vás očekáváme:

  • vzdělání na SOU, SPŠ v oboru elektro
  • pracovitost, spolehlivost, manuální zručnost
  • bezúhonnost
  • řidičské oprávnění  sk. B

Nabízíme:

  • týden dovolené navíc
  • stravenky
  • mobilní telefon, notebook, Internet
  • termín nástupu: ihned nebo dle dohody

 2. Servisní technik IT

  • IT podpora zaměstnancům
  • Administrace a aktualizace interních aplikací a systémů
  • Zabezpečení a správa lokální síťové infrastruktury, serveru, pracovních stanic, kamerových a bezpečnostních systémů
  • Správa hardware
  • Základní práce na LAN, WAN, VLANs sítích
  • Správa Windows, Linux serverů
  • Orientace a schopnost nasazení bezpečnostních řešení (ESET, AVG, Kaspersky Lab)
  • Switches, Routers, a Firewalls
  • TCP IP, DNS, DHCP

Co od vás očekáváme

  • SŠ vzdělání s maturitou (v IT oboru výhodou)
  • znalost operačních systémů Windows, Linux
  • pracovitost, spolehlivost

Nabízíme:

  • stravenky

Neváhejte nás kontaktovat.

Pokud jste nenašli odpověď na vaší otázku, neváhejte se nás zeptat.