Vysokorychlostní Internet

připojení k Internetu bez omezení
}

Rychlé zřízení služby

Standardní doba zřízení služby je do 5 pracovních dnů od objednání služby.

Bez dalších skrytých nákladů.

K naší službě získáte zdarma přístupové zařízení s doživotní zárukou a bezplatným servisem. Přístupové zařízení je monitorováno naším informačním systémem a při identifikaci nesprávné funkce je provedena výměna zařízení.

Možnost rozšíření

Službu  je možné rozšířit o pevnou telefonní  linku s výhodným voláním do všech sítí a do zahraničí nebo o IP televizi s více něž 40 televizními kanály.

Dostupnost služby připojení k Internetu

  • Milevsko, Sepekov, Božetice, Líšnice, Okrouhlá, Křižanov, Jestřebice, Veselíčko, Bílina, Bernartice, Bílinka, Kolišov,
  • Držkrajov, Přeštěnice, Mlčkov,Týnice,Vlksice, Střítež, Chyšky,Výška, Podchýšecká Lhota, Nová Ves, Nosetín, Růžená, Vilín, Květuš
  • Branice, Stehlovice, Jetětice,
  • Kovářov, Hrazánky, Hrazany, Hněvanice, Hostín, Březí, Radvánov,Záluží, Ratiboř, Branišovice, Dobrošov, Klisinec, Klisín
  • Záluží u Chyšek, Osek, Velká, Chlumek, Květov, Vůsí, Zbislav, Březí u Zhoře, Zhoř, Dobřemilice, Hodušín, Nové Dvory, Záhoří, Třešně, Dobešice, Jamný, Kašina Hora, Vlastec, Podolí, Rastory, Oslov, Dmýštice, Lašovice, Zahořany, Předbořice, Radešín, Jalovčí, Podchýšská Lhota, Kučer, Varta Jíckovice, Zvíkovské Podhradí, Štědronín, Kluky, Vráž, Ostrovec, Hrejkovice, Pechova Lhota, Níkovice, Temešvár , Temešvár Baby, Křenovice, Olešná, Jíckovice, Varta
  • Svatkovice, Borovany, Rákov, Slabčice, Bojenice, Nemějice, Písecká Smoleč
  • Svatonice, Vrcovice, Vojníkov, Čížová, Dolní Novosedly, Horní Novosedly, Chrastiny

 

Tarify připojení k Internetu

Ceník platný od 1.4.2022 / ceny jsou uvedeny vč. DPH 21 %

Instalace připojení: zdarma (platíte pouze aktivační poplatek 500,-Kč)

FAQ – Často kladené dotazy

Budu platit za přístupové zařízení nějaké poplatky?

Ne, přístupové zařízení nehradíte a po celou dobu užívání služby budete mít naše zařízení zdarma zapůjčeno. Při ukončení služby se zařízení vrací zpět. Demontáž přístupového zařízení při ukončení služby je zpoplatněna částkou 600 Kč.

 

Jakým způsobem je Internet připojen do bytu (domu)?
Připojení je ukončeno kabelem, obvykle v obývacím pokoji u televize nebo v dětském pokoji, popřípadě v pracovně. Na kabel lze připojit jedno zařízení (počítač). Přípojku lze doplnit o rozbočovač s WiFi routerem, který umožní připojení více zařízení a to i bezdrátově po celé budově. Běžný WiFi router lze zakoupit za cca 650.- Kč vč DPH. Instalace je vždy řešena individuálně se zákazníkem dle jeho požadavků.
Je omezeno (limitováno) množství stažených dat?
Ne, naše připojení nelimituje ani neomezuje množství stažených dat. Záleží jen na poskytovateli obsahu na Internetu, který může data limitovat dle různých prémiových služeb.

 

Jak zjistím zda je služba dostupná i pro naši budovu?
Na této stránce v sekci dostupnost je mapa se základními informacemi o dostupnosti služby pro jednotlivé obce. Pokud zde svoji obec nenajdete a Vaše obec se nachází v blízkosti naší sítě, neváhejte nás kontaktovat provedeme u Vás kontrolní měření a v případě zájmu Vás připojíme.

 

Je možné přerušovat využívání připojení k Internetu?

Ano, přerušování připojení je možné.Podmínkou pro využívání přerušované služby je nutnost odkoupení přijímacího zařízení do vašeho vlastnictví.

 

 

Smlouva ke stažení

Formulář smlouvy o připojení ve formátu PDF ke stažení.

Všeobecné obchodní podmínky

Všeobecné obchodní podmínky ve formátu PDF ke stažení.

Ceník

Parametry služby a specifikace rychlostí
Ceny ostatních doplňkových služeb.

 

Neváhejte nás kontaktovat.

Pokud jste nenašli odpověď na vaší otázku, neváhejte se nás zeptat.